355125950_588080789881265_4383559232215038992_n

Miejsce przyjazne biegaczowi/rowerzyście – MOBI SPORT w Starym Sączu

Startujemy z cyklem, w którym będziemy promować miejsca przyjazne biegaczom i rowerzystom. Wrzucamy tu info tylko i miejscach, które sami „przetestowaliście” – nie jest to żadna „płatna reklama”.

Pierwszym miejscem, które chcielibyśmy Wam przedstawić jest MOBI SPORT. Jest to miejsce wyjątkowe po pierwsze ze względu na swoje ulokowanie tuż przy trasie Velo Dunajec w Starym Sączu (tuż obok znajduje się również kompleks kąpielisk, oraz park linowy). Dzięki dużemu parkingowi, który znajduje się kilkadziesiąt metrów od Mobi Sport, nie znajdziecie tu problemów z zaparkowaniem samochodu, nawet w dni, gdy okoliczne atrakcje odwiedza spora liczna mieszkańców, turystów czy sportowców.

A co takiego fajnego jest w Mobi Sport? Mobi prowadzi wypożyczalnie rowerów, znajdziecie tu rowery dla dużych i małych, przyczepki dla dzieciaczków.

Oprócz wypożyczalni działa „BAR”, gdzie możecie siąść i wypić bardzo smaczną kawkę, przegryzając fryteczkami (to nasz standardowy zestaw). Gdy wy sobie będziecie popijać kawkę i leżeć na leżakach bądź hamakach, wasze małe pociechy mają miejsce by się pobawić, bo tuż przy budynku jest piaskownica, która nam niejednokrotnie „uratowała życie” i trening zarówno biegowy jak i rowerowy, i gdy startowaliśmy ze Starego Sącza i delektowaliśmy się fryteczkami – mogliśmy zaznać spokoju 🙂

Jest miło i przyjemnie, a do tego bardzo przyjazna ekipa Mobi Sport sprawia, że chce się tu wracać

Dlatego, gdy będziecie gdzieś obok -warto tu zajrzeć. W wakacje Mobi czynne codziennie od godz. 11 do godz 18:00.

Link do mapy googli

Strona internetowa Mobi Sport

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *