27-28.04.2024 (Facebook Post (Landscape))

Wystartowały zapisy na VI edycję biegu Ultra miles of Beskid Wyspowy. Powrót trasy 100 mil

WYSTARTOWAŁY ZAPISY NA VI EDYCJĘ BIEGU ULTRA MILES OF BESKID WYSPOWY.

ZAPISY

Na stronie biegu znajduje się regulamin, który będzie obowiązywał w 2024 dlatego już teraz możecie się z nim zapoznać.

Jeżeli chodzi o powrót trasy 100 mil – to:

trasa wraca w wersji 95% tej co była w roku 2022 (ulepszenia, upiększenia – będziemy dogrywać po osiągnięciu minimum zawodników – teraz będziemy mieć sporo czasu by sobie wszystkie te zmiany „oblatać”);

– bieg odbędzie się, jeżeli do końca lutego 2024 na liście startowej będzie opłaconych minimum 50 osób. Jeżeli nie osiągniemy minimum zawodników na tym dystansie, bieg na tej trasie zostaje odwołany na początku marca i zawodnicy mogą przenieść się na mniejszy dystans (zwracamy różnicę w opłacie z dnia wpłaty) lub będziemy w 100% zwracać opłatę. Datę wyznaczamy do końca lutego byśmy wszyscy i Wy i My wiedzieli na czym stoimy.

– mamy nadzieję, że jesteście „spragnieni” styrania się na beskidzkich wyspach i że będziemy Was widzieć z medalami 100 milowymi na mecie 🙂

Trasa 60 mil – pozostaje niezmienna w stosunku do trasy z tego roku a więc jest tam ciut mniej niż 60 mil, ale nazwy będziemy zostawiać by było nam łatwiej (to samo dotyczy tras 30 i 45 mil -pomimo, iż trasy biegu są trochę krótsze jako NAZWA BIEGU pozostają 30 i 45 mil):

– bieg odbędzie się jeżeli do końca lutego 2024 na liście startowej będzie opłaconych minimum 30 osób. Jeżeli nie osiągniemy minimum zawodników to bieg na tym dystansie zostanie odwołany, a opłaty startowe zwrócone do zawodników 45 mil ze zwrotem różnicy za dystans 60 mil z dnia wpłaty)

Trasy 14/30/45 mil – biegi odbędą się bez względu na limit uczestników.

Dodajemy dyplomy i w miarę hojności sponsorów -upominki w kategoriach wiekowych:)

Do końca sierpnia najtańsze opłaty startowe

#ultramilesofbeskidwyspowy #biegigórskie #ultrabiegi #ultrabiegacz #beskidwyspowy

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *